Суспільство

В Україні знайшли зникле авто олігарха Щербаня, якого вбили ще у 1996 в аеропорті Донецька

0

У Києві зняли броньований автомобіль нині покійного олігарха Євгена Щербаня. До цього унікальний Chevrolet Caprice востаннє бачили ще в 90-х роках.

Про це повідомляє TopGir. Зазначається, що машину Щербаня помітили на одній зі СТО столиці. Незважаючи на те, що всі ці роки броньований “Шевроле” був в Україні, з поля зору він зник одразу ж після вбивства бізнесмена у 1996 році.

Броньований Chevrolet Caprice Євгена Щербаня, який днями зняли в Києві

Що цікаво, на седані досі ті ж номери. За непідтвердженою інформацією, тепер на машині їздить син убитого підприємця – Руслан Щербань.

Машину помітили на СТО. За чутками, тепер на ній їздить син олігарха

Зазначимо, що Євген Щербань вважався найбагатшою людиною країни у 1990-х роках, нині його часто називають “першим олігархом України”. На архівних фото його можна помітити в оточенні добре відомих Ріната Ахметова та Сергія Тарути.

Євген Щербань у 1990-х роках
Рінат Ахметов (ліворуч) та Євген Щербань (праворуч)
Сергій Тарута (ліворуч) та Євген Щербань (праворуч)

Євгена Щербаня вбили 3 листопада 1996 року. Цього дня він прилетів чартерним літаком із Москви до Донецька. Підприємця розстріляли просто на виході з літака в аеропорту шахтарської столиці. До трапу підігнали той самий Chevrolet Caprice, але олігарх у нього не встиг сісти. Крім самого підприємця, були також убиті дружина олігарха, авіамеханік та бортемеханік літака.

3 листопада 1996 року. День вбивства Щербаня. На фото можна помітити той самий "Шевроле" та літак олігарха

До речі, “справа Щербаня” досі залишається нерозкритою.