Суспільство

В Україні знову почали знімати в головних ролях акторів із Росії

0

В Україні знову стали зніматися в головних кіноролях російські актори. Про це українська актриса Олеся Жураковська повідомила “Укрінформу” в інтерв’ю, яке було опубліковано 26 квітня, пише gordon.ua.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

“В Україні зараз усе повертається “на круги своя” – у нас знову почали знімати в головних ролях акторів із Росії, печально, але це наша дійсність”, – сказала вона.

За словами актриси, в Україні “з’явилося реально якісне кіно, …але зараз, зважаючи на сумні тенденції, може бути відкат назад”.

Жураковська зазначила, що її останньою роботою у російському кіно був серіал “Острів”, створений телеканалом ТНТ у 2016 році.

“Мені навіть за нього якусь нагороду давали, я за нею не поїхала, зрозуміло… Насправді серіал знімався не в Росії, режисер – киянин, продюсерська група – з Дніпра й багато українських акторів. Тому там була маса нюансів, це було цікаво. Після цього мене багато кликали зніматися в Росії, до речі, навіть нещодавно. Але я не можу цього робити. Дуже сильний внутрішній супротив. Не хочу”, – пояснила актриса.

Після анексії Росією Криму і початку збройної агресії на Донбасі Україна ввела обмеження на діяльність в Україні культурних діячів із РФ, які підтримують російську агресію.