Суспільство

В Україні знову почали знімати в головних ролях акторів з Лаптестана

0

Український кінематограф зробив останніми роками великий крок вперед, однак наразі в Україні знову почали знімати в головних ролях акторів з Московії.

Про це розповіла в інтерв’ю Укрінформу актриса театру і кіно Олеся Жураківська.

«Печально, але це наша дійсність», – сказала вона.

На переконання акторки, український кінематограф зробив останніми роками великий крок вперед – з’явилося реально якісне кіно.

«Мені дуже сподобався фільм «Додому», «Мої думки тихі», наші «Перші ластівки», я вважаю, теж прекрасне кіно. А серіал «Спіймати Кайдаша» який чудовий! Тобто за цей час з’явилася маса гарних речей, але зараз, зважаючи на сумні тенденції, може бути відкат назад…», – підкреслила Жураківська.

Вона додала, що її досі часто кличуть зніматися в РФ, але вона не може цього робити.

«Дуже сильний внутрішній супротив. Не хочу. А от в Україні зараз все повертається на круги своя – у нас знову почали знімати в головних ролях акторів з Росії, печально, але це наша дійсність», – розповіла вона.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist