Політика

В Херсоні місцеві ЗМІ не пустили до Зеленського, а запросили лише лояльних: У відповідь журналісти висміяли приїзд

0

Херсонська ОДА не акредитувала низку місцевих ЗМІ для висвітлення візиту в регіон президента Володимира Зеленського. У відповідь видання бойкотують його візит і публікують іронічні новини або порожні сторінки.

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на “Детектор Медіа”.

Облдержадміністрація не опублікувала анонс про візит президента Зеленського, висвітлювати його поїздку запросили тільки центральні ЗМІ.

Місцеві ЗМІ оголосили бойкот візиту президента і стали публікувати сатиричні новини про перебування Зеленського в Херсоні або порожні сторінки.

Після виходу таких “новин” облдержадміністрація запросила деяких місцевих журналістів. Їх запрошували індивідуально, анонс про акредитацію не оприлюднювали.

Херсонські ЗМІ відмовилися публікувати новини про візит Зеленського 01Херсонські ЗМІ відмовилися публікувати новини про візит Зеленського 02Херсонські ЗМІ відмовилися публікувати новини про візит Зеленського 03
Херсонські ЗМІ відмовилися публікувати новини про візит Зеленського 04
Херсонські ЗМІ відмовилися публікувати новини про візит Зеленського 05

Херсонські ЗМІ відмовилися публікувати новини про візит Зеленського 06
Херсонські ЗМІ відмовилися публікувати новини про візит Зеленського 07
Херсонські ЗМІ відмовилися публікувати новини про візит Зеленського 08

Херсонські ЗМІ відмовилися публікувати новини про візит Зеленського 09
Херсонські ЗМІ відмовилися публікувати новини про візит Зеленського 10

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на "Колумніст"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік! 👇🏻👇🏻👇🏻

facebook.com/columnistua