Політика

В ЄС заявили, що команда Зеленського зруйнувала економіку ще до початку епідемії коронавируса

0

Ростислав Павленко заявив, виступаючи в ефірі телеканалу «Прямий», що непрофесіоналізм команди Володимира Зеленського. в тому числі, і уряду, призначеного президентом, серйозно послабив національну економіку.

На думку народного обранця від партії «Європейська солідарність», в ситуації, що склалася Україні не обійтися без допомоги міжнародних фінансових інституцій.

При цьому Павленко підкреслив, що економіка країни була ослаблена ще до початку епідемії коронавируса. Не варто забувати, що, наприклад, падіння промислового виробництва в Україні почалося ще восени минулого року. Через це вже на початку поточного року сповільнилося економічне зростання в цілому.

Павленко стверджує, що нова влада ще до епідемії діяла непрофесійно. Ці люди просто не розуміли, що потрібно робити, і потурали своїм спонсорам. В результаті країна змушена зустрічати серйозний виклик в ослабленому стані.

Своїх ресурсів для вирішення проблем явно недостатньо. Разом з тим, для того, щоб отримати допомогу міжнародних фінансових інституцій та інших країн, потрібно зробити ряд важливих кроків, основним з яких є прийняття закону, що робить неможливим повернення ПриватБанку Коломойському