Різне

“В ж*пу хай собі їх засунуть – ось моє побажання”: росіянка з діабетом відреагувала на цукерки від Путіна

0

Мешканка російського Челябінська стала зіркою мережі, виклавши відео із агітаторами партії “Єдина Росія”. Річ у тім, що вона і її чоловік мають діабет, а їм від Путіна принесли цукерки, пише 24 канал.

До помешкання челябінців прийшов представник “Єдиної Росії” разом із соцпрацівницею. Агітатори прийшли, аби зареєструвати подружжя на сайті для майбутніх праймеріз, пише місцеве видання Znak.com.

Жінці хотіли урочисто вручити аж одну коробу цукерок в обмін на реєстрацію на сайті. Її обуренню не було меж, адже вона хвора на діабет, а її чоловік від такої ж недуги вже має інвалідність другої групи.

В жопу хай собі їх засунуть – ось моє побажання. Я їх зневажаю, так і передай, – відрізала героїня ролика і зачинила двері.

Окремим обуренням у мешканців Челябінська стало те, що разом із представником від “Єдиної Росії” ходив представниця соціальних служб. У неї, до слова, не було одягнутої захисної маски. Жінка зізналася, що їх зобов’язують ходити квартирами і розносити цукерки.

Жінка зазначає, що ймовірно, замість неї би проголосували за продовження панування партії Путіна.

Усе записане смілива челябінка виклала на ютубі. У кінці відео є окреме звернення, де жінка тримає скалку для тіста у руках. Вона зазначила: “Ось так я зустрічаю “Єдіную Росію”, ждіть до вас також прийдуть”.

Мешканка Челябінська прогнала агітаторів “Єдиної Росії”, які принесли цукерки – дивіться відео

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist