Різне

«Вагнерівці в обмін на терориста»: Бутусов розповів про домовленість між українськими і турецькими спецслужбами

0

Турецькі спецслужби захопили в Одесі одного з найбільш розшукуваних турками курдських бойовиків Ісу Озера за домовленістю зі Службою безпеки України.

Як заявив у Facebook журналіст Юрій Бутусов, таким чином Україна “розплатилася” з Туреччиною за сприяння в проваленій спецоперації із затримання членів ПВК “Вагнера”.

Він нагадав, що Озер втік з Туреччини і був внесений до “червоного” списку найбільш розшукуваних злочинців.

“На якій підставі ми видали Озера і який суд прийняв таке рішення – невідомо. Тому в чому саме полягають його злочини і чи були вони взагалі, ми не знаємо, ми можемо рахуватися тільки з самим фактом, що його захопили як терориста”, – зазначив Бутусов.

За його даними, в обмін на затримання злочинців, яких розшукували спецслужби Туреччини, спецслужби України могли отримати сприяння в операції щодо затримання “вагнерівців”.

“Рейс турецького літака 25 липня через Мінськ у Стамбул міг, з природних причин, приземлитися на території України. Це залежало від рішення екіпажу літака, у якого могла виникнути ціла низка законних приводів прийняти рішення про екстрену посадку… На жаль, в результаті зради операція із захоплення терористів була провалена”, – підкреслив журналіст.

Турецькі спецслужби захопили в Одесі курда Ісу Озера

Скрін Facebook

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist