Політика

Вакарчук оголосив про складання депутатського мандата

0

Народний депутат від партії Голос Святослав Вакарчук оголосив про складання депутатських повноважень і вже зареєстрував відповідну заяву.

В ході пресконференції він сказав, що вважає «свою місію виконаною».

При цьому він підкреслив, що не має наміру припиняти свою політичну діяльність і роботу в партії Голос.

За словами Вакарчука, в його найближчих планах великий освітній проект.

16 травня 2019 року на Старокиївській горі в Києві Вакарчук оголосив, що йде на парламентські вибори, представивши свою партію Голос.

Тоді він заявляв, що партія Голос йде в парламент, щоб «знищити стару політику і створювати політику нову. Політику, яка принесе нам справжні зміни».

На позачергових виборах до Верховної Ради влітку 2019 року за партію Голос проголосувало 5,82% українців, ще троє депутатів від політсили перемогли на мажоритарних округах.

11 березня 2020 року Святослав Вакарчук склав повноваження керівника партії Голос, замість нього була обрана Кіра Рудик.

Вакарчук тоді заявив, що продовжить розвиток партії в ролі лідера Голоси — він планує більше часу присвячувати зустрічам з виборцями і міжнародними партнерами.

У 2007 році року Вакарчук був обраний до Верховної Ради за списками блоку Наша Україна — Народна самооборона. У вересні 2008 року він подав заяву про складання депутатських повноважень, через три місяці парламент позбавив його мандата. Тоді за час роботи в Раді Вакарчук не подав жодного законопроекту.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist