Війна

Валерій Прозарас: Коли вже побачимо Білецького, Семенченка, Соболєва на передку? “Бариги” ж більше немає

0

Український блогер, бізнесмен, ветеран АТО Валерій Прозапас пише у себе в Facebook, є один дивний момент, який не може не турбувати.

Легіони тих, хто кричав про те, що «ворог не в Кремлі», чомусь не пішли в армію допомогти вже 2 роки як новому Верховному головнокомандувачу подолати того, хто в Кремлі. Незрозуміло, коли вже полковник міліції Білецький покаже нарешті, як треба воювати, коли «не заважає зрадник Порошенко».

Прозапас зазначає, капітана-фельдмаршала Семенченко за підтримки Парасюка щось теж непомітно на контракті, щоб помститися за свої бойові рани. Як і купи молодих дебелих колишніх нардепів типу Деревянко-Соболєва, які так палко загортали в прапори і проливали сльози за «обкрадену армію». Де ті «комбати» і «народні герої» з Майданів-3.4.5 і «блокад», де «провідники» і відважні активісти-розслідувачі? Є шанс довести в складі ВСУ значущість своєї боротьби проти «бариг» і «мародерів» – вже немає перешкод для патріотів, прийшла ж їх час.

Ветеран АТО зазначає, тому що, якщо тиша продовжиться, то можна буде зробити висновок, що війною, смертями і боротьбою інших вони скористалися, щоб відпрацювати чиюсь програму на замовлення по дискредитації української держави у важкі часи – і зробили це успішно, що як завжди добре виходить в українських представників московських вошей.