Політика

“Вас же на вулицях не вбивають” – в Слузі народу пояснили, коли знімуть Авакова

0

У фракції “Слуга народу” були питання до Руслана Рябошапки, який робив реформу прокуратури та розпочав системні зміни. До очільника Національного антикорупційного бюро Артема Ситника, якого раніше не підозрювали у жодних махінаціях, окрім штучного адмінштрафу. Однак до скандального Арсена Авакова – питань немає.

Нардеп фракції “Слуга народу” Микита Потураєв в інтерв’ю на 24 каналі розповів, що Міністерство внутрішніх справ працює добре, якщо люди можуть виходити на вулиці, де не вбивають.

“Декого вбивають. Вбили Гандзюк, вбили Шеремета. Тобто, коли вб’ють мене, зробимо висновок, що Аваков не ефективний?”, – запитала Олена Трибушна.

Всі забули 90-і? Всі забули, як було? – заявив Потураєв.

“Країна на війні і в країні повно по вуха зброї. В країні є не влаштовані ніяк на працю ветерани. В країні є організована злочинність. Тим не менш, ви можете ходити по Києву майже будь-де та майже в будь-який час, не тримаючи в кишені пістолета, як ходили люди Радянському союзі аж до 1949 року. Тому що на вулицях були банди, які грабували та вбивали людей”, – додав нардеп.

Він розповів, що проживав 80-і та 90-і. А також постійно вивчає історію, тому що вона може чомусь навчити.

“Я дуже добре знаю післявоєнну історію Радянського союзу. Я знаю ситуацію в післявоєнній Грузії. Не зараз, а на початку 90-х років – після першої агресії Росії проти Грузії. В мене є що та з чим порівнювати. Коли мені кажуть: “А що він такого зробив?”. Я кажу: “Люди просто не розуміють, що значить жити в більш-менш безпечній державі”, – повідомив Потураєв.

Нардеп розповів, що суспільству варто назвати кандидата на заміну Авакова: “От ідеальний кандидат? Що ж ти, Володимире Олександровичу, не призначаєш? Що ж ви, шановні депутати в парламенті, не призначаєте?”.

Назвіть хоч одного! Нам громадянське суспільство за всі ці місяці, окрім того, що “Аваков – це чорт” і його треба зняти, жодного прізвища не назвало публічно, – додав Микита Потураєв.

Потураєв вважає сьогодні Авакова ефективним, проте той не має залишатися міністром вічно.