Суспільство

“Ваші ракети це приблизно 0%”: Ілон Маск опустив главу”Роскосмосу” Рогозіна на землю одним реченням

0

Очільник “Роскосмосу” не вперше проявляє незрозумілу та не зовсім адекватну поведінку. Цього разу Дмитрій Рогозін пожалівся на SpaceX в своєму твітері. Відповідь від Маска не забарилася, повідомляє 24 канал.

Нещодавня серія твітів Ілона Маска і Дмитрія Рогозіна вилилася в діалог, що містить взаємні критичні зауваження.

Все почалося з того, що глава “Роскосмосу” заявив, що ринкова ціна пуску SpaceX становить близько 60 мільйонів доларів, при цьому NASA платить за ті ж послуги “від півтора до чотирьох разів більше”.

Коментуючи новину про майбутнє 30% зниження ціни на запуски “Роскосмосу” Маск зазначив, що проблема російських ракет полягає в неможливості їх повторного використання. Дмитро Рогозін, в свою чергу, заявив, що “Роскосмос” не потребує вказівок Вашингтона.

Головними “аргументами” Рогозіна у бік SpaceX стали відверто смішні звинувачення в тому, що компанія Маска лобіює санкції проти Росії та “Роскосмосу” і демпінгує ціни на запуски приховуючи реальну їх вартість.


Рогозін навіть вдався до однієї з теорій змови заявивши, що SpaceX насправді фінансується з бюджету США і без цих грошей на ринку вона б не протрималася.

На це Ілон Маск відповів цифрами, зазначивши, що ракети SpaceX підлягають повторному використанню на 80%, в той час коли ракети “Роскосмосу” відновлювані аж на 0%.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist