Суспільство

Вата хоче крові. Як Балашов і Бужанський закликають до бійок за “російську мову”. ВIДЕО

0

Моральні травми Олени Лукаш, міські божевільні Дениса Жарких, а також нееротичні фантазії Геннадія Балашова та Максима Бужанського – у свіжому випуску “Без цензури” з Мариною Данилюк-Ярмолаєвою.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Проросійські сили в Україні горітимуть ще більше, адже відучора, 16 січня, вся сфера обслуговування перейшла на українську мову під час спілкування з клієнтами та відвідувачами (хіба що ті попросять звертатися до них іншою мовою).

Як “русскомирные” товариші казяться від того, що Україна дедалі більше віддаляється від Російської імперії із “загальнозрозумілою” і рухається до української України? Підбірка з медведчуківсько-мураєвського телевізійного пекла!

Що робити, якщо хочете, щоб до вас зверталися українською – інструкція до застосування. Але чому українська мова – найкращий спосіб захиститися від Росії?

Дивіться проєкт журналістських історій “Без цензури” спеціально для порталу “Цензор.НЕТ”, у нас нічого особистого – лише факти.