Політика

Ватажки “Л/ДНР” поставили Зеленському ультиматум

0

Ватажки терористичних угруповань Леонід Пасічник та Денис Пушилін заявили про приведення своїх бойовиків у готовність.

Пасічник звинуватив українську сторону в обстрілах, які нібито велися з 16 травня. За його словами, це призвело до пошкодження лінії електропередач, яка живить критично важливі інфраструктурні об’єкти. Терорист підкреслив, що через пошкодження сталися “серйозні перебої з електропостачанням і водопостачанням Луганська, які загрожують гуманітарною катастрофою”.

У зв’язку з цим він звернувся до президента України Володимира Зеленського, заявляючи, що, якщо не будуть “вжиті заходи до припинення обстрілів”, “ЛНР” вживе “ефективні і рішучі заходи до того, щоб відсунути лінію зіткнення”.

“З цією метою мною вже дані відповідні вказівки про приведення в бойову готовність підрозділів народної міліції”, – підкреслив Пасічник.

Схоже звернення пізніше випустив і ватажок донецьких терористів Пушилін. Він також звинуватив українську сторону в обстрілі і підкреслив, що “ДНР” готова до прямого діалогу з владою України. При цьому Пушилін заявив, що не буде “проявляти миролюбність” в односторонньому порядку.

“Ухвалено рішення підвищити бойову готовність підрозділів народної міліції на випадок подальшої агресивної поведінки Києва. Всі необхідні вказівки вже віддані”, – резюмував глава “ДНР”.

У пресцентрі штабу ООС “Новости Донбасса” відповіли, що не коментують заяви протилежної сторони конфлікту.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist