Суспільство

“Вбачає в мові причину війни”: Фаріон заявила, що Зеленський знищує Україну через залежність від Москви

0

Депутат Верховної Ради України VII скликання, член ВО “Свобода” Ірина Фаріон розкритикувала президеента україни Володимира Зеленсього, а також його оточення, яке не тільки не бажає позбутися російської мови в державі, а й є залежними від Москви, інформує Знай.юа.

Про це вона написала у своєму блозі “УП”.

“Мовна політика президента Зе та його найвищого владного оточення – це повільне, покрокове творення неоколоніальної мовної моделі поки що на рівні вербалізації як пробного каменя на сприйняття в суспільстві. Владою стало пострадянське покоління, що, з огляду на свій радянський менталітет та ментальну вписаність в “рускій мір”, не мислить ні свого життя, ні життя України як самочинного національного і суверенного суб’єкта історії. Їхня російськомовна модель поведінки – це комплексний вияв колоніальної залежності від Москви”, – написала вона.

Ірина Фаріон, скріншот: YouTube

Також Фаріон “пройшлася” по поплічниках Зеленського. Так, мова йде про голову Верховної Ради України Дмитра Разумков, “слугу” Максима Бужанського та міністра культури та інформаційної політики Олександра Ткаченко.

“Якщо Зе ідеолог мантри “какая разніца”, то Разумков вбачає в українській мові чинник роз’єднання країни та причину війни, Ткаченко трактує мову лише як утилітарний засіб заробляти гроші в кіноіндустрії, а Бужанський логічно завершує цей ланцюг латентних українофобів своєю демонстративною антиукраїнською позицією про запровадження мови окупанта в систему освіти і державні органи. Усе разом – це демілітаризація в час війни та деукраїнізація в час системної окупації інформпростору ворожою промосковською ідеологією та пропагандою”, – наголосила політик.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist