Новини

Вбивство Цемаха: Зеленський став співучасником ліквідації небезпечного для Кремля свідка

0

У Києві навіть не усвідомили, наскільки небезпечна новина прийшла вчора з Москви, де був убитий обмінений президентом Володимиром Зеленським на вимогу Путіна єдиний свідок збитого Росією малазійського Боїнга Володимир Цемах. Про вбивство Цемаху повідомив ряд російських ЗМІ.

Коментуючи інформацію, відомий політичний експерт, оглядач Юрій Тищук в своєму блозі зазначає, у глави української держави тепер нові проблеми, адже він, за фактом, став співучасником у багатоходівці по ліквідації небезпечного для Кремля свідка.

І, можливо, навіть не одного. Принаймні він тепер дійсно виглядає як одна з ланок у знищенні небезпечних для Москви свідків. Або їм користувалися «наосліп». Або він сприяв Москві свідомо.

На думку Юрія Тищук, Зеленський діяв свідомо – з огляду на час і факт «обміну» захоплених моряків, для порятунку Москви від фіксації невиконання рішення Міжнародного морського трибуналу.

Президент України, погодившись на умову Путіна по включенню в обмінний список Цемаху, знав, чим все це закінчиться, саме не здогадувався чи припускав, а знав.