Суспільство

“Вчинок маріонетки”: тренер Усика представляв Крим на чемпіонаті Росії з боксу (відео)

0

Як пише УНІАН, Сергій Лапін при цьому наполягає, що є громадянином України.

Тренер українського боксера надважкої ваги Олександра Усика Сергій Лапін представляв Крим на чемпіонаті Росії з боксу у 2016-му році.

“Знайомтесь – це тренер Олександра Усика. Той самий психолог, менеджер, особистий тренер. Бере участь на чемпіонаті Росії, а потім показує український паспорт.

Вчинок маріонетки з серії і нашим, і вашим. Без паспорта Російської Федерації не допускають до чемпіонату Росії з боксу. Програв у першому бою і приїхав на чемпіонат України”, – прокоментував відео український боксер напівсередньої ваги Іван Редкач.

Варто зазначити, що пізніше Редкач свій пост у Facebook видалив, однак фрагмент виступу Лапіна залишився в запису всієї денної сесії чемпіонату Росії в Оренбурзі, яка опублікована в YouTube.

Раніше Редкач заявив, що у Лапіна є російський паспорт. У відповідь тренер Усика опублікував фото українського документа і заявив, що є громадянином України та “не раз захищав честь країни на міжнародних аренах”.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist