Суспільство

Вчителі не отримають обіцяні 20 тис. гривень щорічної допомоги – Зеленський вирішив, що це їм не потрібно

0

Про це повідомила виконувач обов’язків міністра освіти Любомира Мандзій. Ще раніше про це повідомляв Голова комітету ВРУ з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак – той самий, що розповідав як Зеленський зробить всім вчителям заробітну плату у 4000 доларів США. Нагадаю це відео с Бабаком, яке потім було вирізано на офіційному каналі Зеленського.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Відмінені виплати Зеленський та Гончарук обіцяли у бюджеті 2020, на початку березня Кабінет Міністрів направив у регіони субвенцію в розмірі 1 мільярд 553 мільйони гривень для виплати надбавок понад 73 тисячам вчителів зі стажем до 10 років. І у 2020 році молоді вчителі мали б отримати по 21 020 гривень разової щорічної допомоги.

Однак в оновленому «антикризовому» бюджеті на 2020 рік обіцяних «підйомних» немає, тому що Зеленський вирішив, що у нинішніх умовах допомога вчителям непотрібна. Мабуть він думає, що вчителя і так добре живуть.

Тому що іншими міркуваннями поясните цю дію президента неможливо – адже видатки на МВС не скорочено, на прокуратуру, ДБР ті інших – теж. А ось освіта, наука культура, соціальний захист незахищених верств населення та розвиток громад – країні, на думку Зеленського, не потрібні.