Суспільство

Ведуча новин російського телеканалу хотіла проникнути на територію України, але отримала “камєнь с нєба”

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Ведучій новин російського телеканалу РБК заборонили в’їзд в Україну на 3 роки. Про це повідомляє Державна прикордонна служба.

Громадянка Молдови планувала проїхати транзитом з РФ і була затримана на пункті пропуску у Вінницькій області. Прикордонниками було з’ясовано, що влітку 2018 року жінка відвідувала окупований Крим, чим порушила порядок в’їзду та виїзду на тимчасово окуповану територію України.

Крім цього було встановлено, що жінка працює ведучою новин на телеканалі “РБК”, а до цього – на ряді інших каналів.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16