Суспільство

Ведуча про воїнів-захисників України: “Мне не нравятся эти селюки, говорящие на суржике и готовые “своє життя покласти”

0

Українська ведуча Сніжана Єгорова заявила, що її не влаштовує образ сучасного українського героя, який сформувався в постмайданний час.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це вона розповіла в інтерв’ю програмі “ПРЯМО_TALK”.

“Що стосується меседжу – Україна, як така, який він – образ нашого сучасного українського героя, антигероя. Все, що пропонується в останній постмайданний час, наприклад, мене абсолютно не влаштовує. Мені не подобаються ці герої. Ці рагулі повилазили незрозуміло звідки. Селюки, які розмовляють на суржику і готові своє життя покласти… Своє життя яке? Життя, яке нічого з себе не виявляє?

Тобто люди, які ніколи нічому не вчилися, не вкладали, не прагнули ні до чого. Вони просто готові пожертвувати своїм життям. Так, це – подвиг. Можливо.

А може, це висока суїцидальна готовність. Коли людина не бачить перспективи у своєму майбутньому житті і це життя для нього не являє цінності”, – заявила Єгорова. 

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16