Різне

“Це мене просто вбиває”: Ведучий “Россия 24” звільнився через поправки до конституції РФ і назвав їх історичним злочином

0

Журналіст Володимир Жарінов звільнився з “Россия-24”, де протягом тривалого часу вів програму “Вести”. Своє рішення він пояснив тим, що не хоче піарити “деструктивні дії влади” щодо поправок до конституції.

Він пояснив, що протягом 7 років готував репортажі, вів випуски новин та намагався бути об’єктивним. Проте те, що відбувається зараз – вище його розуміння, написав Жарінов на своїй фейсбук-сторінці.

За словами журналіста, поправки до конституції РФ – це історичний злочин. Він запевнив, що його шокувало те, що регіональні депутати нарівні з депутатами інших суб’єктів РФ їх схвалили.

“Після цього я зрозумів, що самоповага для тих, хто проголосував “за” – слово з іншої реальності. Зрозуміло, що депутати не повинні піклуватися про виборців (у цьому суть сьогоднішньої демократії), але свій інтерес, своє майбутнє продавати… Це мене просто вбиває”, – наголосив ведучий.

Жарінов пояснив, що не може просто кивати зі словами: “Так, все вже вирішено”, “Від нас нічого не залежить”, “Це частина нашої роботи”. Адже за всю кар’єру йому не доводилося піарити “відверто деструктивні дії влади”, тож він не хоче робити цього і зараз.

“Бачу єдиний вихід, аби не брати участь в цьому божевіллі – звільнитися. Ну і зрозуміло, голосувати не піду”, – підсумував журналіст та підкреслив, що все сказане – його особиста, суб’єктивна думка.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist