Політика

«Венедіктова і Зеленський плюнули в обличчя всім українцям»: Устінова розкритикувала Генпрокуратуру і ОП за відмову вручати підозру Юрченку

0

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова усіма силами рятує репутацію партії “Слуга народу” перед виборами, вдаючи, що не бачить і не чує доказів причетності до корупції нардепа Олександра Юрченка.

Про це пише в фейсбуці нардепка “Голосу” Олександра Устінова, передає Цензор.НЕТ.

“Сьогодні Венедіктова і Зе плюнули в обличчя не лише всьому парламенту перед яким вона казала, що немає доказів (будучи до речі керівником САП, бо Холодницький звільнився, тому вона в темі так точно). Сьогодні вони плюнули в обличчя всім українцям, цинічно кажучи, що чорне то біле. Думаючи, що ми ідіоти і треба якось без скандалів до виборів місцевих та дотягти”, – зазначає Устінова.

Вона підкреслила, що зняття депутатської недоторканності, про яке було стільки шуму, виявилося пустушкою.

“Якщо раніше НАБУ могло офіційно розслідувати, а потім йшло з підозрою до Генпрокурора та до Верховної Ради – то тепер навіть розслідувати не може … Раніше як-не-як, але хоч 226 депутатів вирішували, а тепер 1 людина в країні – свій генпрокурор вирішує – чи достатньо на відео. І якщо раптом вона осліпла або оглухла – це вже проблеми українців – депутати у нас святі і недоторканні корови”, – підсумувала Устінова.