Новини

Венедиктова натякнула на скасування амністії для учасників Революція Гідності

0

Керівник Державного бюро розслідувань Ірина Венедиктова вважає, що закон про недопущення переслідування і покарання учасників Революції Переваги в 2014-2015 роках перешкоджає справедливому розслідуванню вбивств на Майдані. Із заявою відповідного змісту вона виступила в інтерв’ю виданню LB.ua. За її словами, дія цього закону не відповідає нормам Кримінально-процесуального кодексу.

«Були вбиті 78 учасників протестів і 13 міліціонерів. З точки зору справедливості, ми повинні пам’ятати і про 13 загиблих правоохоронців, які виконували наказ. Якщо накази були злочинними, потрібно притягнути до відповідальності тих, хто їх віддавав », – зазначила Венедиктова. Також вона поскаржилася, що закон перешкоджає об’єктивному розслідуванню вбивств правоохоронців.

Як відомо, в період з 18 по 22 лютого 2014 року було найстрашнішими днями Революції Переваги. Якраз тоді протистояння євромайдан і урядових силовиків досягло своєї кульмінації, яка закінчилася загибеллю Небесної Сотні і перемогою протестуючих. Нагадаємо також, що з 20 листопада слідство у справах Майдану зупинилося на невизначений час.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16