Суспільство

Венедіктова почала згортати реформу прокуратури і готує кримінальне переслідування Уляни Супрун, – “Atlantic Council”

0

Генеральний прокурор України Ірина Венедіктова може почати кримінальне переслідування колишньої в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на ZN, про це у своїй статті пише заступник директора Євразійського центру Atlantic Council Мелінда Герінг, зазначаючи, що приводом для переслідування можуть стати її спроби реформувати медичну систему в Україні.

“Ми отримали достовірний звіт про те, що може бути розпочато розслідування щодо Уляни Супрун. Вона прекрасно виконувала обов’язки міністра і спробувала реформувати хитку систему охорони здоров’я України”, – зазначає Герінг, додаючи, що переслідування Уляни Супрун і її чоловіка, які є громадянами США, “дуже здивує” як Сполучені Штати, так і Європу.

Водночас у статті зазначається, що Венедіктова почала згортати реформу прокуратури, при чому сама вона до цього призначення жодного дня не працювала прокурором.

“Зеленський замінив Рябошапку на Венедіктову – політичну приятельку, яка ніколи не була прокурором. Результати були передбачуваними: Венедіктова, схоже, відмовляється від реформи прокуратури”, – сказано в статті Герінг.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16