Суспільство

Венедіктова почала згортати реформу прокуратури і готує кримінальне переслідування Уляни Супрун, – “Atlantic Council”

0

Генеральний прокурор України Ірина Венедіктова може почати кримінальне переслідування колишньої в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на ZN, про це у своїй статті пише заступник директора Євразійського центру Atlantic Council Мелінда Герінг, зазначаючи, що приводом для переслідування можуть стати її спроби реформувати медичну систему в Україні.

“Ми отримали достовірний звіт про те, що може бути розпочато розслідування щодо Уляни Супрун. Вона прекрасно виконувала обов’язки міністра і спробувала реформувати хитку систему охорони здоров’я України”, – зазначає Герінг, додаючи, що переслідування Уляни Супрун і її чоловіка, які є громадянами США, “дуже здивує” як Сполучені Штати, так і Європу.

Водночас у статті зазначається, що Венедіктова почала згортати реформу прокуратури, при чому сама вона до цього призначення жодного дня не працювала прокурором.

“Зеленський замінив Рябошапку на Венедіктову – політичну приятельку, яка ніколи не була прокурором. Результати були передбачуваними: Венедіктова, схоже, відмовляється від реформи прокуратури”, – сказано в статті Герінг.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist