Політика

Венедіктова призначила своїми заступниками прокурорів, нагороджених Януковичем і які боролися з Євромайданом

0

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова призначила своїми заступниками Андрія Любовича, Ігоря Мустецу та Олексія Симоненка, які мають нагороди та звання від утікача Віктора Януковича, пов’язані з його оточенням або ж відкрито виступали проти Євромайдану.

Про це повідомляє BIHUS.info, передає Цензор.НЕТ.

“Ну і куди ж без колишніх від Януковича. Пам’ятаєте, як Венедіктова тільки-но прийшла в ДБР, призначила замом адвоката Януковича? На цьому її тяга до “колишніх” не минула. Час іде, Венедіктова тепер генпрокурорка, а серед її заступників:

Андрій Любович – має медаль від Януковича завдяки Пшонці. Наче за розслідування терактів у Дніпрі, от тільки справа та розвалилася, а прокуратуру звинуватили у фальсифікації справи. 

Олексій Симоненко – звання “заслуженого юриста”, декілька медалей та ордени. Так, теж від “легітимного”, але вже за подачі Хорошковського.

Ігор Мустеца – через суд намагався скасувати рішення районної ради на підтримку Євромайдану, імпічменту Януковича та відставки Азарова.

Посади перших заступників Венедіктової ще вільні. Як думаєте, туди теж потраплять люди часів Януковича?” – зазначає видання. 

Венедіктова призначила своїми заступниками прокурорів, нагороджених Януковичем і які боролися з Євромайданом, - ЗМІ 01

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist