Політика

Венедіктова: Прокурори, які не пройшли атестацію, досить кваліфіковані

0
Генпрокурор Ірина Венедіктова вважає, що прокурори, які не пройшли атестацію, досить кваліфіковані, щоб бути її штатними радниками

Про це Венедіктова заявила в інтерв’ю hromadske, повідомляє Liga.net.

Журналіст попросив її прокоментувати, чому такі прокурори «повертаються в прокуратуру».

За його словами, з 10 штатних радників генпрокурора — п’ять колишніх прокурорів, яких атестаційна комісія визнала некваліфікованими.

«Ні, радники ж не повертаються в прокуратуру. Це радники в патронатній службі, і це мої радники. Це комісія так визнала (що вони недостатньо кваліфіковані, — ред.), а я вважаю, що ці люди якраз досить кваліфіковані для мене, і я прислухаюся до їх думки » — відповіла Венедіктова.

На питання, чи відкидає вона таким чином реформу прокуратури, Венедіктова відповіла: «Ні в якому разі, я реформу продовжую».

За словами генпрокурора, є різниця між прокурором, який має процесуальний статус, і радником, який такого статусу не має.

«Вони мені дають певну інформацію, оцінку в силу своїх фаховості і досвіду, а я вже вирішую, як цю інформацію застосувати» — сказала генпрокурор.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist