Політика

Венедіктова розвалила справу Гандзюк, Зеленському не вдасться сховатися від правди – батько вбитої

0

Батько Катерини Гандзюк Віктор звинуватив генпрокурорку Ірину Венедіктову в руйнуванні справи про вбивство його дочки й закликав Зеленського відреагвати на це.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

На його думку, великою помилкою було звільнення заступника генпрокурора Віктора Трепака, який вів справу про вбивство Катерина Гандзюк, і за якого правоохоронці затримали в Болгарії організатора нападу Левіна, а другий організатор, Павловський, опинився в СІЗО.

“І все це вирішила розтрощити Венедіктова. Вона трощила безжально, прикриваючись обіцянками зробити все заплановане Трепаком, але без Трепака… Вона та її нова команда зробили нічого. І прокурори цього навіть не приховують. Левін не дав показів. Павловський не дав показів. А прокурори спрацювали за схемою “вбивці мовчать, тож ми не працюватимемо”, – зазначив Гандзюк.

Батько вбитої обурений, що прокуратура завершила розслідування за три місяці до закінчення терміну.

“Мангер і його адвокати терміново почали вимагати… ні, не так… вимагати передати справу в суд без показів Левіна та Павловського. Вимагати, вимагати, вимагати… Саме цю вимогу виконала нова генпрокурорка. Венедіктова виконала вимогу Мангера. Венедіктова виконала його вимогу в день його народження. Цинізм цього вчинку – скажений!” – наголосив Гандзюк.

“І що я маю думати, коли бачу очевидні речі? Чому я маю радіти? Швидкості забігу в пекло? Чи турборержиму провалу? Навіщо цей цирк? Навіщо ці ганебні звинувачення всіх навколо в день, коли ви робите вбивці подарунок на ювілей!” – обурився Гандзюк.

За його словами, прессекретарка президента Юлія Мендель вчора, 27 квітня, вперше почула про те, що прокурори передали справу до суду, не довівши її до кінця. Із цього батько Катерини Гандзюк зробив висновок, що прокуратура обдурила Зеленського.

“Я звик, що прокурори брешуть мені, активістам і журналістам. Але прокурори, які брешуть президентові, а йому подобається ця брехня? Це відвертий жах!” – констатував Гандзюк.

“Володимире Олександровичу, я не знаю, чи вам покажуть мої слова, але сподіваюся, що вам як батькові й президенту все ще не байдуже, що думають люди, яким немає що приховувати і які два роки були послідовно відверті й із владою, й із суспільством. Справа вбивства Каті, її успішне й усебічне розслідування може захтистити сотні й тисячі людей, може стати запобіжником, може стати символом. Але за такого ідіотського й легковажного ставлення Офісу генерального прокурора цього результату не буде. Просто не буде”, – запевнив Гандзюк.

Також він закликав Зеленського, який “почав жити в інформаційному вакуумі”, не ховатися від правди, бо “вона все одно наздожене”.