Суспільство

Венедіктова видала наказ перевірити “Велике будівництво” Зеленського

0

Офіс генпрокурора почав перевірку дотримання законності при будівництві доріг в рамках програми “Велике будівництво” президента Володимира Зеленського. Про це йдеться в розпорядженні глави ОГП Ірини Венедіктової, пишуть Букви.

У листі вказується, що оприлюднена інформація правоохоронних органів, звернення громадян, а також результати журналістських розслідувань «свідчать про наявність непоодиноких випадків порушення закону та зловживань під час проведення закупівель, визначення вартості доріг і матеріалів, виконання і прийняття робіт при будівництві, реконструкції, ремонті та утриманні автомобільних доріг».

Венедіктова рекомендує прокурорам організувати комплексне вивчення зазначених питань  “звернувши особливу увагу на законність використання бюджетних коштів, передбачених на будівництво».

Йдеться про 2019-2020 роки. Рекомендації про те, що перевірити, розписані на 11 сторінках.

  • ЗМІ повідомляли, що уряд направив на будівництво доріг 61,6 млн грн, які раніше передбачалося витратити на вдосконалення діагностики онкологічних захворювань.
  • В Кабміні пояснили, що перерозподіл коштів з проекту з діагностики онкозахворювань дозволить реалізувати його наступного року.