Суспільство

Венедіктова видала наказ перевірити “Велике будівництво” Зеленського

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Офіс генпрокурора почав перевірку дотримання законності при будівництві доріг в рамках програми “Велике будівництво” президента Володимира Зеленського. Про це йдеться в розпорядженні глави ОГП Ірини Венедіктової, пишуть Букви.

У листі вказується, що оприлюднена інформація правоохоронних органів, звернення громадян, а також результати журналістських розслідувань «свідчать про наявність непоодиноких випадків порушення закону та зловживань під час проведення закупівель, визначення вартості доріг і матеріалів, виконання і прийняття робіт при будівництві, реконструкції, ремонті та утриманні автомобільних доріг».

Венедіктова рекомендує прокурорам організувати комплексне вивчення зазначених питань  “звернувши особливу увагу на законність використання бюджетних коштів, передбачених на будівництво».

Йдеться про 2019-2020 роки. Рекомендації про те, що перевірити, розписані на 11 сторінках.

  • ЗМІ повідомляли, що уряд направив на будівництво доріг 61,6 млн грн, які раніше передбачалося витратити на вдосконалення діагностики онкологічних захворювань.
  • В Кабміні пояснили, що перерозподіл коштів з проекту з діагностики онкозахворювань дозволить реалізувати його наступного року.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16