Суспільство

Верещук про святкування 23 лютого: “Це перерізання пуповини необхідне для нас як для держави”

0

В Україні могли б зберегти святкування 23 лютого як Дня Збройних сил, якби не напад Росії 2014 року, заявила в ефірі телеканала “Наш” народна депутатка від “Слуги народу” Ірина Верещук. Фрагмент відео вона опублікувала на своїй сторінці у Facebook.

“Якби Росія не напала на Україну, то, можливо, його б і не відмінили. У даному випадку це те перерізання пуповини, яке життєво необхідне для нас як для держави. Якщо ми хочемо унезалежнити себе ментально. І повірте, пройде час, виросте покоління, не все швидко. Я є центристом по своїй натурі і по природі й розумію, що політики справді часто-густо беруть на свої політичні знамена ті теми, які не мають права роз’єднувати нас у суспільстві. І, власне, користуються і мовою, і вірою, і відношенням до радянської спадщини і так далі. Злочинно користуються, я щиро скажу. Тому тут треба знаходити золоту середину: розуміти, що є дань традиції, розуміти, що є інерція пострадянська, але й пам’ятати, що у нас війна, Росія напала на Україну”, – підкреслила політикиня.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16