Політика

Верещук – “Я не можу сприйняти, що моя дитина має співати гімн кожен ранок”

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Народна депутатка від партії “Слуга Народу”, кандидат в мери Києва Ірина Верещук не розуміє чому діти в школах Києва повинні співати гімн України.

Нагадаємо, Київська міська рада рекомендувала столичним школам розпочинати день із державного гімну України. Відповідне рішення підтримали 64 депутати Київради на пленарному засіданні 30 липня.

“Днями пан Кличко підписав рішення Київради про щоденне виконання гімну в школах. Міський голова та Київрада хочуть, щоб всі учні та вчителі Києва кожен ранок співали гімн.

Для мене це показник того, що мер та міські депутати вже вичерпали себе.

Якщо вони не розуміли, що неможливо примусити людей кожен ранок співати гімн, то це глибинне нерозуміння України і українців взагалі і киян зокрема.

Якщо вони все розуміли і все одно це зробили, то виходить, що в гонитві за хайпом вони добрались до використання державних символів нашої країни.

До речі, припускаю, що далеко не всі депутати Київради самі пам’ятають текст гімну, який вони хочуть щоб співали всі школярі столиці кожного ранку.

Знов хтось чомусь вирішив, що має право повчати інших як любити Україну. До слова, часто повчати намагаються ті, у кого менше всього підстав це робити.

Наш гімн для мене річ сакральна. Я просякнута українством. І саме тому не можу сприйняти, що моя дитина має співати гімн кожен ранок тільки тому, що мер та Київрада так вирішили.

Можливо, пан Кличко все розуміє, але зробити нічого не може. Тоді, нащо бути мером? Бо міський голова – це лідер громади, який не може самоусуватися.

Лідер громади – це точно не той, хто хоче щоб кожен ранок всі учні та вчителі Києва співали гімн (поки він та депутати ще сплять або снідають)“, – прокоментувала дане рішення Київради Ірина Верещук.

Джерело: Думка

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16