Політика

Верещук заявила, що якщо вона стане главою Міноборони, то Україна вступить в НАТО

0

Парламентарій від політичної сили «Слуга народу» Ірина Верещук, про що йдеться в повідомленні телеграм-каналу Pavlovsky.news, дала відповідь на питання, за скільки Україна могла б вступити в НАТО.

Як інформує Replyua.net, в повідомленні ресурсу зазначається, що Верещук, відповідаючи на вищезгадане питання, спрогнозувала необхідне їй час в разі призначення на посаду міністра оборони. Згідно з її словами, зараз представники Альянсу говорять про занадто повільних реформах в українській армії.

Вона зазначила: «Мені необхідно 100 днів для повного аудиту системи. Для цього потрібна сильна політична воля і вона в мене є, як і у верховного головнокомандувача ». При цьому «Слуга народу» уточнила, що поки, незважаючи на чутки про можливе призначення, президент не пропонував їй очолити Міноборони.

Верещук уточнила, що їй необхідно півроку для формування стратегії міністерства на п’ять – десять років. Згідно з її словами, решта буде залежати від Збройних сил України, Міністерства фінансів, а також Міністерства економіки. Також вона дорікнула міністра оборони Тарана в тому, що він вже рік на посаді, а оборонний аудит почався тільки зараз.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16