Політика

Верховний головнокомандувач має чітко сказати: “ні, ми будемо битися” – Забродський

0

У зв’язку з новою військовою загрозою РФ Верховний головнокомандувач України має зробити чітку заяву щодо намірів влади.

Про це у програмі “Вечір з Миколою Княжицьким” заявив генерал-лейтенант, народний депутат від фракції “Європейська Солідарність” Михайло Забродський.

“На місці Верховного головнокомандувача потрібно дати зрозуміти всій країні, всій нації, що ми будемо робити. Не в плані передислокації військ. Потрібна чітка заява стосовно напрямку дій, наших намірів. Верховний головнокомандувач має сказати: “ні, ми будемо битися”, і це буде одночасно і наказ, і дорожня карта, і вказівка всім, що треба готуватися до силового сценарію”, – зазначив Забродський.

Генерал-лейтенант також додав, що події 2014 року показали, що воюють не одні збройні сили, а вся країна, проте Україна до оборони не готова.

“У плані підготовки країни до оборони і держави до оборони, підкреслюю різницю цих понять, – зроблено ще дуже мало. А саме через те, що віддаючи данину своїй політичній позиції, керівництво країни постійно маневрує, кидається з однієї крайності в іншу. То ми називаємо війну перемир’ям, то ми називаємо обстріли загостренням. Добре, хоч пересування військ зараз називаємо пересуванням і загрозою, а потрібно було б назвати напруженням на кордоні”, – зауважив нардеп.