Новини

Верховний головнокомандувач у нас провокатор, боягуз і підлабузник Путіна, – Федина

0

Софія Федина, виступаючи в ефірі телеканалу «Прямий», заявила – в Україні сьогодні замовчується те, що у нас триває війна.

За словами народної обраниці від партії «Європейська солідарність», бойовики луплять по повній програмі не тільки по позиціях українських військових, а й у цивільних, по об’єктах інфраструктури, за медичними автомобілів, незважаючи на наявність червоного хреста.

Чим більше ми говоримо про «провокації», про те, що там «просто постреливают», позуючи сидячи на дупі і з посмішкою для видання The Guardian, тим сильніше наглеет російський агресор. Чому на Донбасі активізувалися снайпери противника?

Тому, що українські військові не дають їм відсіч. Чому збільшилася кількість смертельних випадків на передовій? Вся справа в тому, що командування не дозволяє прикривати медиків, щоб ті могли забрати поранених.

Федина наголосила, що Верховний головнокомандувач у нас – це провокатор, боягуз і підлабузник Путіна. При цьому вище військове керівництво країни, підкоряючись президенту, робить справжнісіньку зраду, і змінює присяги, даної українському народові. Всі, хто побував на передовій, прекрасно розуміють, наскільки важливо відразу давати адекватну відповідь супротивнику.