Суспільство

Ветеран АТО: “Антидержавні заяви Фокіна є подарунком Кремлю і ведуть Україну до розколу”

0

Служба безпеки України має відреагувати на антидержавні заяви заступника української делегації в ТКГ Вітольда Фокіна.

Про це в ефірі “Прямого” заявив ветеран АТО, блогер Олексій Петров.

“Щодо заяв Фокіна треба запитати у солдатів і офіцерів, в армії, яка тримає мирне небо для всієї нашої країни. Я не можу зрозуміти, чому мовчить СБУ, яка має першою реагувати на подібні інформаційні вкиди. Адже заступник глави ТСК у Мінську Фокін почав озвучувати всі “хотілки” Кремля”,  – сказав ветеран АТО.

Петров також зауважив, що заява Фокіна про надання особливого статусу всій території Донбасу веде до розколу країни.

“Особливий статус тепер має бути в усього Донбасу – це навіть більше ніж те, що вимагала Росія. Це означає, що завтра, наприклад, Харківська або Запорізька область почне також вимагати особливого статусу. Це веде до розколу країни, до федералізації. Ми робимо подарунок Кремлю, якому не потрібна сильна Україна. Росія потрібна Україна, яка поділена на федеральні округи, удільні князівства, якими дуже легко керувати”, – зазначив блогер.

Він також наголосив на неможливості надання амністії бойовикам на Донбасі та проведення виборів на окупованих територіях.

“Амністія має бути для всіх. Для тих, хто збив український ІЛ-76? Чи для тих, хто збив боїнг? Для тих, хто сьомий рік стріляє в українських військових? Які можуть бути вибори, якщо на Донбасі знаходяться два армійські корпуси ЗС РФ? Вибори під стволами кулеметів і автоматів? У Криму вже були такі вибори”, – нагадав ветеран АТО.