Політика

Ветеран АТО: чим ближче дата виходу фільму розслідувачів з «Беллінгкет», тим більша паніка на Банковій

0

Блогер і ветеран АТО Олексій Петров пише на своїй сторінці в Facebook, якщо взяти за основу інформацію, яка була опублікована на сайті одного з ЗМІ, то цілком можна припустити щось таке. Чим ближче дата виходу фільму розслідувачів з «Беллінгкет» по злити справі «вагнеровцев», тим гірше настрій на Банковій. Якщо емісари Офісу президента пішли ва-банк і фактично просили заступника керівника британської розвідки МІ-6, вплинути на команду розслідувачів і не допустити виходу фільму, то це вже не поганий настрій. Тут всі ознаки банальної паніки.

«Так в чому справа, якщо нам вже стільки часу свистять придворні глашатаї Банковій, що справа« вагнеровцев », це фейк? Вигадка від початку і до кінця. Отже, чому такий страх перед якимось там фільмом? Ну, тиснеться Мендель пару твітів, в яких скаже, «Все фігня. Не вірте ». Штатний розвідник Арестович, напише довге твір на ту ж тему, правда тільки він сам зрозуміє, що наваял, але зате який склад?

Єрмак вималюється в ефірі ток-шоу і з усмішкою скаже, «Це все брехня!» І все … Адже завжди це спрацьовувало? », – написав блогер. Він додає, начебто все передбачувано, але все одно незрозуміло, звідки істерика на межі фолу? Або російський «кріт» на Банковій вже зрозумів, що капкан закрився і все вищезгадане просто не спрацює. Адже наш ГУР цю партію грав разом з ЦРУ, а значить задокументований кожен крок, помах вій і кожна гримаса.

Олексій Петров підкреслює, дуже цікавий повинен бути фільм, який можливо дасть нам відповідь, на просте запитання, яке турбує мільйонів українців: «Так в якому ж кабінеті на Банковій сидить російський агент?».

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16