Війна

Ветеран АТО: коли генерали Зеленського кажуть, що «бійці ЗСУ зможуть давати відсіч ворогу в разі порушення умов тиші» – вони брешуть

0

“Коли генерали Зеленського кажуть, що “бійці ЗСУ зможуть давати відсіч ворогу в разі порушення умов тиші” – вони брешуть.

Як наприклад солдати зі стрілецькою зброєю на ВОПі зможуть дати відсіч мінометному обстрілу – якщо у них не буде розвідки, не буде БПЛА, не буде часу отримати “дозвіл” згідно підписаного папірця, не буде чим врешті решт?

Як, якщо у них не буде шансу дізнатися про наміри ворога?

Від цієї маячні кров з вух.

Тим більше після показового випадку з розстріляною групою наших медиків.

Насправді тепер оккупанти зможуть вбити де захочуть і скільки захочуть – все як в 2014 році, коли ми сиділи з автоматами під РСЗО.

Ми відкотилися туди, от і весь результат конвульсій “нових ліц” – армію штучно дискредитували, деморалізували, а тепер відверто знущаються.

І найгірше, змушений нагадати – все це зі свідомої волі народу.” – пише ветеран АТО Валерій Прозапас.

Джерело: Марік.UA

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на "Колумніст"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік! 👇🏻👇🏻👇🏻

facebook.com/columnistua