Суспільство

Ветеран АТО: майже 20% українців готові голосувати за «ОПЗЖ», а ще майже 5% за Шарія – це багато про що говорить

0

Український блогер і ветеран АТО Валерій Прозапас пише на своїй сторінці в Facebook, в наших штатних патріотів виходить одночасно писати про «злочинних поліцейських» і вимагати розправи над генералом ЗСУ Назаровим за збитий Іл.

Це одна із загадок вивернутого хуторянського менталітету. Тому як про відповідальність московських окупантів ніхто не говорить – від Головнокомандувача ЗСУ до професійних «націоналістів».

За словами Валерія, всім їм в ФСБшному телевізорі вказали на винного – вони і раді дивитися чергове шапіто від «правоохоронців» і наших знаменитих судів. А те, що проти Назарова ведуть справу адвокати з обойми Коломойського – нікого не бентежить. Не складно також здогадатися, хто судді. Найцікавіше питання: у чому принципова різниця у вині Назарова по збитий Іл і виною Хомчака за Іловайськ?

Ветеран АТО підкреслює, все це не правосуддя, а справжнісінька політика, в результаті якої в шосту річницю загибелі 49 наших десантників – майже 20% українців готові голосувати за московську «Опозиційну платформу – За життя!», А ще майже 5% за ФСБшного Шарія , який навіть не приховує свого зв’язку з Кремлем. «Не дав Бог єдності, бо не захотіли мати розуму – 370 років одне й те саме», – резюмував Валерій Прозапас.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist