Політика

Ветеран АТО: Народ Білорусі прокинувся і більше не хоче жити в тоталітарній державі

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Після виборів президента Білорусі республіку охопила хвиля протестів по всій країні.

Ветеран АТО Олександр Погребиський прокоментував світлини з протестної Білорусі:

“Народ Білорусі прокинувся і більше не хоче жити в тоталітарномій державі! Так в них немає лідера протесту, але в них зв‘явились вимоги та ціль! Люди проти насильства над собою! Живє Беларусь!” – коментує Олександр.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16