Новини

Ветеран АТО: незабаром Зеленський отримає свої Сочі, якщо вони вже не відбулися в Омані

0

Практично малопомітно пройшла зустріч президента Зеленського з послами G7 і ЄС в Полтаві. Але те, що всі представники Заходу моментально відреагували на останні дії влади і прилетіли поговорити із Зеленським – багато про що говорить. А то, що ця зустріч майже ніяк була освітлена ОП – говорить про ще більше. Про це у своєму блозі пише ветеран АТО, блогер Валерій Прозапас.

За його словами, зазвичай будь-яка зустріч президента з представниками іноземних держав подавалася як велике звершення і доказ прогресивності президента, а тепер звичайні фрази, нудний офіціоз від Єрмака і офіціоз. Влада змінює зовнішньополітичні пріоритети і просуває рішення на користь відновлення співпраці з РФ, це вже очевидно.

Маска «нових облич» сповзла, як мінімум, наполовину, а під нею старі кадри Януковича і Кучми, коаліція з Медведчуком, згортання інтеграційних процесів з Євросоюзом, копіювання московської державної моделі, наступ на українську ідентичність.

На думку ветерана АТО, незабаром Зеленський отримає свої Сочі, якщо вони вже не відбулися в Омані – і він буде змушений розкритися. Це буде той момент істини, який українці не мають права упустити, тоді соціологія, політичні уподобання, сварки і старі образи перестануть мати значення – як взимку 2014.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist