Новини

Ветеран АТО: незабаром Зеленський отримає свої Сочі, якщо вони вже не відбулися в Омані

0

Практично малопомітно пройшла зустріч президента Зеленського з послами G7 і ЄС в Полтаві. Але те, що всі представники Заходу моментально відреагували на останні дії влади і прилетіли поговорити із Зеленським – багато про що говорить. А то, що ця зустріч майже ніяк була освітлена ОП – говорить про ще більше. Про це у своєму блозі пише ветеран АТО, блогер Валерій Прозапас.

За його словами, зазвичай будь-яка зустріч президента з представниками іноземних держав подавалася як велике звершення і доказ прогресивності президента, а тепер звичайні фрази, нудний офіціоз від Єрмака і офіціоз. Влада змінює зовнішньополітичні пріоритети і просуває рішення на користь відновлення співпраці з РФ, це вже очевидно.

Маска «нових облич» сповзла, як мінімум, наполовину, а під нею старі кадри Януковича і Кучми, коаліція з Медведчуком, згортання інтеграційних процесів з Євросоюзом, копіювання московської державної моделі, наступ на українську ідентичність.

На думку ветерана АТО, незабаром Зеленський отримає свої Сочі, якщо вони вже не відбулися в Омані – і він буде змушений розкритися. Це буде той момент істини, який українці не мають права упустити, тоді соціологія, політичні уподобання, сварки і старі образи перестануть мати значення – як взимку 2014.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16