Війна

Ветеран АТО: після заяв Жириновського ще раз переконався – з РФ тільки паркан! Тільки бетонний! Висотою 30 метрів

0

Ветеран АТО Олексій Петров пише у себе в Facebook, кіт тому, хто підніме російський прапор над Києвом, одіозний російський політик, незмінний лідер ЛДПР Володимир Жириновський пообіцяв десять мільйонів рублів.

«Ні, я не знаю, що таке російський прапор і чому Жириновський сам не ризикне його підняти. Хоча, навіщо йому десять мільйонів, якщо вони і так є у нього. Справа в зовсім іншому … », – написав ветеран АТО. Він додає, справа в тому, що одіозний російський політик фактично загрожує Україні, причому не вперше і завжди грізно і відкрито, але в промовах пропагандистів з Кремля, це США не дає спокійно жити Росії. Тут головне не переплутати.

Адже це США лізуть не в свої справи, нав’язують свою ідеологію і відкрито погрожують війною і окупацією. Звичайно ж. Все це фантастика і марення російських пропагандистів, тому що єдина і головна загроза походить від Москви.

Олексій Петров зазначає, тому висновок тільки один – нам потрібен тільки паркан, тільки бетонний, висотою тридцять метрів і завтовшки в десять і, щоб назавжди. Ніякого компромісу і домовленостей з Кремлем бути не може.