Політика

Ветеран АТО: Подача води в Крим – це допомога окупантам і про повернення півострова можна забути

0

Нещодавно прем’єр-міністр України Денис Шмигаль припустив, що Україна може відновити водопостачання Криму у разі “гуманітарної катастрофи” на півострові.

На своєму каналі в Youtube ветеран АТО Олексій Петров запідозрив, що тема “відновлення води” знову була піднята з конкретною метою, передає Диалог.uа.

“Маніпуляції причинами, чому ми повинні подати воду в Крим, чесно кажучи, мене напружують. У мене таке відчуття, що вони давно про все домовилися. Тепер тільки шукають формулювання, готують інформаційний грунт для того, щоб це зробити відповідно до домовленостей”, – висловив думку Петров.

Можливу подачу води до Криму ветеран АТО назвав “зрадою національних інтересів України”. Також він запідозрив українську владу в допомозі окупаційним військам.

“Подача води в Крим – це допомога окупаційним військам. І про деокупацію (повернення) Криму відразу ж можна забути”, – висловив упевненість ветеран АТО. Він уточнив, що даним рішенням Україна тільки зміцнить окупаційний режим на своєму півострові.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Денис Шмигаль в черговий раз торкнувся теми поставок води в Крим і назвав умови, за яких вона піде на півострів.

Однак прем’єр не пояснив, як можна буде контролювати, кому саме буде подаватися вода. І не розповів про ті методи, якими постачатимуть воду у разі гуманітарної катастрофи.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist