Суспільство

Ветеран АТО про підпали лісів: є всі ознаки спланованої диверсії

0

Підпали по Україні почали розглядати як навмисну ​​диверсію. Вже є відео з паліями. Свого часу спецслужби РФ вишукували, дистанційно за допомогою інтернету, серед бідної молоді, криміналу, проросійськи налаштованих людей, готових на злочин за гроші, і вербували їх на підпали церков. У минулому році таку пару зловили в Запоріжжі під час підпалу каплиці.

Гроші заходили з окупованих територій прямо на картки, виконавці знімали все на відео замовників. Про це у своєму блозі пише ветеран АТО, блогер, волонтер Мирослав Гай.

Він зазначає, враховуючи масовість пожеж, свідчення очевидців, відео з паліями, можна говорити, як про версії, що є ознаки спланованої диверсійної операції. Підпали трави, швидше за все, одна з легенд для пояснення своїх дій на випадок затримання, оскільки більшість підпалів не там, де їх використовують у назві місії сільського господарства.

Мирослав Гай пише, в ситуації, що склалася потрібно моніторити ситуацію на території свого села, ліси, поля, у якого живете, фіксуйте на фото або відео незнайомих людей, транспортні засоби. Своєчасне повідомлення правоохоронним органам і МНС про наявність пожежі в вашому районі – допоможе локалізувати проблему.

Визначте район вашого перебування, бажано координати, щоб в разі необхідності чітко пояснити МНС або правоохоронцям, де відбувся підпал або пожежа. Це частина на війни, яка вже давно йде і в тилу.