Політика

Ветеран АТО: у влади немає грошей для виплати зарплати лікарям, але дружба з Коломойським все одно важливіша

0

Відомий український блогер, бізнесмен, ветеран АТО Валерій Прозапас в своєму блозі розповідає, що днями він підвозив медсестру додому, тому що громадський транспорт чи ходить, навіть для цієї категорії технократів розуму не вистачає організувати поїздку додому після нічної зміни. Знову доводиться підставляти плече волонтерам і громадським, як в 2014-му.

Валерій Прозапас пише, медсестра розповіла йому, що їм виплатили аванс із затримкою, і попередили – щоб «швидко не витрачали, бо, коли буде зарплата – незрозуміло». Фактично медиків поставили перед фактом, що наближається той період, коли навіть в держсекторі доведеться чекати зарплати місяцями.

Блогер зазначає, відповідь на питання: чому так відбувається, дуже простий. Тому що, наприклад, державна «Укрнафта» відмовляється від доходів боргу з компаній Ігоря Коломойського на суму 7,6 мільярда грн., І відкладає платежі на шість років.

«А там дивись дефолт – і 7,6 мільярда гривень становитиме менше половини автопарку Дубинського», – написав Валерій Прозапас. Він додає, і тепер всім прихильникам Володимира Зеленського всього одне питання на засипку: яку систему насправді «поламав» їх президент менше, ніж за рік?