Політика

Ветеран АТО: у Зеленського нарешті знайшли винних у нестачі масок і захисних костюмів

0

У президента Зеленського придумали нове пояснення, чому незважаючи на постійні заяви Зеленського про те, що ось-ось в аптеках буде ціла гора захисних масок, вони так і не з’являються у продажу, а, якщо і з’являються, то три дорога. Пояснення влади, звичайно, так собі, але шанувальникам «нових облич» заходить і ті охоче вірять. Про це у своєму блозі пише ветеран АТО, блогер Олексій Петров.

Він зазначає, медичних масок і захисних костюмів немає тому, що це, виявляється, все це Порошенко постарався. Ще в 2014-му, зразу після виборів, всі медичні маски зі складів зібрав і кудись подів. Деякі фахівці спеціальних новин пошепки діляться правдивою інформацією, мовляв на «Рошен» все відвіз і на шоколад все переплавив. Респіратори спеціальні пішли на «Шалене бджілку», тому від неї так виходить неприємний запах. Ось чому масок немає. Володимир Зеленський же не знав і тому брат Єрмака теж не винен, а ось Уляна Супрун винна.

За словами Олексія Петрова, Уляна Супрун винна, бо вона все маски в січні продала комусь за бугор, а може то була Уляна, але винна Уляна і Порошенко теж, а президент Зеленський вже рік ні в чому не винен. Він відеороликами всім допомагає, тому хороший.