Політика

Ветеран АТО: українців не бентежить, що Зеленський призначив олігархів кураторами областей?

0

Жодному народу ніколи нічого не падало з неба, все платили свою ціну за право не стояти в стійлі, боролися навіть не роками, а десятиліттями і цілими століттями. Біда ж українців в короткій історичній пам’яті, скоріше навіть в її відсутності – звідси одні й ті ж помилки не те, що різних поколінь, а протягом життя одного.

Навіть зараз, при затвердженні про ганебність і неприпустимість поділу країни між «дивляться» олігархами, лунає «а Коломойського і Тарута в 2014-му теж же призначали!». І більшість упевнена, що «призначав» їх Порошенко. Але Тарута і Коломойський були призначено 2 березня 2014 го, коли до інавгурації Порошенко залишалося три місяці. Про це у своєму блозі пише ветеран АТО Валерій Прозапас.

Він зазначає, призначалися Тарута і Коломойський в умовах реальної загрози розвалу країни. Призначалися на офіційні державні посади, з відповідальністю і відповідно до закону, а ніякими не “кураторами”. Це не відбувалося в першій чверті XVII століття, а буквально шість років тому – і все одно в головах каша і абсолютно втрачене розуміння контексту і діаметральної різниці між легітимною посадою і феодальним впливом.

Валерій Прозапас зазначає, тому він би особисто шкільну програму починав з вивчення прикладу боротьби Нідерландів за незалежність від імперії, яка тривала 80 років, 99,5% українців нічого про це не знають і переконані, що в голландців все так прекрасно, тому що там « все для людей »одномоментно добрі дяді все зробили.

Прозапас зазначає, прикладає до цього руку, і наша дивна «еліта», яка навчилася мімікрувати в кого завгодно, від «молодших братів» до зеків або професійних патріотів з блазнями, але так і не стала правовою державою.