Новини

Ветеран АТО влаштував перепалку із Сивохою і зірвав його виступ

0

Ветеран полку “Азов” Сергій Тамарін зірвав виступ радника секретаря РНБО Сергія Сивохи під час презентації Національної платформи примирення та єдності.

Як повідомляє кореспондент OBOZREVATEL, чоловік назвав Сивоху зрадником і ворогом України.

“Я – учасник бойових дій! Це моє посвідчення. У 2014 році я його отримав. Протягом останніх п’яти з половиною років я воював на Донбасі. Мене звати Тамарін Сергій, я – ветеран полку “Азов”. Я 20 хвилин слухав цих особин. Сергію, я вас вважаю зрадником і ворогом України! І ворогом всього українського!” – обурився ветеран.

“Я 20 хвилин слухав, як ви розповідаєте про “внутрішній” конфлікт. Ви не називаєте Росію ворогом, не кажете, що вона на нас напала, не кажете, що йде війна! Ви обманюєте країну! З ким ви збираєтеся домовлятися?! З колаборантами, які запросили в Україну ворога? Єдина форма існування російських солдатів на території України – як добриво”, – продовжив він звинувачувати Сивоху.

Пізніше після перепалки ведучий оголосив про завершення заходу. В результаті Сивохо вийшов із залу, представники “Нацкорпусу” пішли за ним. У холі його штовхнули і радник секретаря РНБО впав.

Після інциденту Сивохо написав пост, в якому звинуватив націоналістів у розпалюванні війни, проте зазначив, що ніхто не зупинить його команду на шляху до миру.

Після конфлікту поліція затримала 15 осіб, їх запакували в автобуси і відвезли. За фактом події зареєстровано кримінальне провадження за статтею “хуліганство, вчинене групою осіб”.

 

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16