Новини

Ветеран АТО: якщо побачу Ківу на вулиці, не гарантую, що не підійду до нього і не дам в обличчя

0

Ветеранський співтовариство має одну стійку громадянську позицію – Україна – суверенна, єдине, демократична держава, на яке напала Росія. Це громадянська позиція всього ветеранського спільноти України, незалежно від того, хто, де і в який час воював. Про це в інтерв’ю Віталію Гайдукевичу розповів ветеран АТО, засновник Veterano Group Леонід Остальці.

Він зазначив, якщо говорити про політику, то це було б погано, якби ветеранський співтовариство було на боці якогось окремо взятого політика. Ветерани – це зріз суспільства, люди, які пройшли війну, але мають свої власні політичні переконання. Серед них є категорія людей, які встали на неправильний шлях і тому сидять у в’язниці, є категорія найдостойніших людей, які завжди будуть в пошані. Ветерани – це та категорія людей, якими, на жаль чи на щастя, можна легше маніпулювати, ніж безпринципними людьми, тому що, якщо сказати ветерану, що та чи інша людина – проросійський тип, то ветеран вже не буде сидіти склавши руки, а буде чекати команду, як цього типу ушатать.

За словами Остальцева, можливо, після якихось адаптаційних періодів, які багато ветеранів АТО пройдуть на громадянці, у нас з’явиться ціла група пройшли війну людей, які підуть в політику. Остальці зазначив він особисто, якщо за якимось року долі побачив би Іллю Ківу на вулиці, то, швидше за все, підійшов би до нього і дав в обличчя. Звідси питання: чи варто тоді йти в парламент, де також буде, наприклад, Медведчук і вже точно з’явиться спокуса дати йому в обличчя?