Політика

Ветеран АТО: За рік свого президентства Зеленський сильно деморалізував ЗСУ

0

За перший рік свого президентства Володимир Зеленський деморалізував особовий склад Збройних сил України, коли почав відведення військ. Крім того, кількість поранених і вбитих українців у зоні проведення Операції об’єднаних сил збільшилась у порівнянні з минулими роками.

Про це в ефірі «Прямого» заявив народний депутат VIII скликання, ветеран АТО Ігор Лапін.

До початку істерії навколо коронавірусу ми бачили кількість вбитих і поранених в зоні проведення бойових дій, яка була вищою у порівнянні з аналогічним періодом 2018 року. Тому говорити, що Зеленський щось зробив у цьому напрямку…Можна сказати одним реченням: стало гірше.

Деморалізація особового складу під час війни…можливо, колись в юриспруденції цьому буде дана оцінка. Тому що питання відведення військ, у багатьох місцях одностороннього відведення, на власній землі — це є відступ. Це демотивує особовий склад ЗСУ. Я вважаю це ганебним вчинком з боку президента.

Я вже не буду загострювати увагу на тому, що він (президент Зеленський — ред.) привітав Путіна з Новим роком, але не привітав Збройні сили. Або коли на День Незалежності у нас був марш ветеранів і учасників війни, а команда президента робила хайп з Бадоєвим у білому. Білий колір — це прапор капітуляції. Як бачимо, дуже багато провалів», — сказав ветеран АТО.