Політика

Ветеран АТО: зате, як звучить – підготовка VIP-палат для держслужбовців при правлячій партії “Слуга народу”

0

Новина про підготовку в ряді київських клініках цілих VIP -Відділення на випадок масового спалаху коронавируса в Україні – це не новий како-то зашквар влади, це просто така чергова насмішка історії, адже варто тільки вдуматися – підготовка VIP-палат для держслужбовців при правлячої партії під назвою «Слуга народу».

Звучить же просто суперски. Про це у своєму блозі пише блогер, ветеран АТО Валерій Прозапас.

Він зазначає, також дивує гидоту тих, хто сьогодні при владі, їм давно наплювати на українців, їх цікавить тільки власне фінансове надбання і немає ніякого почуття патріотизму і любові до тієї землі, де вони заробляють.

Дивує феноменальна сліпота того самого народу, який як завжди пограбований і обманутий спостерігає за своїми «слугами» в хрестики і без трусів, і на елітних «Мерседесах» – і все одно продовжує голосити «віримо, молимося, щастя-здоров’я».

Валерій Прозапас підкреслює, тому справа далеко не в палатах-машинах, а в тотальному лицемірстві одних і якоюсь дикою дурості інших, той випадок, коли відразу не розбереш, хто гірше – ті, хто обманює, або ті, кого обманюють?

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16