Війна

“Ви будете довго проклинати той день, коли сюди зайшли” – Чийгоз розповів, що сказав прихвостням Путіна

0

Після окупації Криму російські окупанти намагалися підкупити місцеве населення.

Про це в ефірі “Прямого” розповів народний депутат, фракція “Європейська Солідарність”, заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз.

Він наголосив, що окупанти намагалися підкупити його коли вважали, що вже остаточно захопили Крим.

“Десь в квітні 14 року, коли вони вже порахували, що Крим вони захопили, і тепер можуть “беспредельничать”, приїхали до мене з Адміністрації президента Путіна два представники досить високопоставлених, на рівні заступників начальника управлінь”, – підкреслив нардеп.

За його словами вони весь час намагалися його підкупити, проте він зауважив, що місцеве населення продовжить протести в Криму.

“Довга розмова йшла. Все це було пов’язано з підкупом. Я їм сказав: “Ось ви по Криму їздили?” “Так”. “Ви бачили вдома, самобуди кримських татар?” Вони кажуть: “Так”. Я кажу: “В якому вигляді?”. Кажуть: “Одні хороми недобудовані, але чомусь дуже великі.Я кажу: “З каменю?”. “Так”. “Як ви думаєте, люди, які тимчасово сюди перебувають або на щось перестраховуються по ситуації, будуватимуть такі величезні кам’яні будинки?” Кажу: “Ми вам будемо так нудити своїми протестами, що ви потім будете довго проклинати той день, коли ви сюди зайшли”, – заявив Ахтем Чийгоз.

Він наголосив, що його словами настільки не сподобалися окупантам, що вони приходили до нього навіть коли він був у в’язниці.

“Не минуло й два роки. У в’язниці один з них мені сказав. Він знову приїхав, знову в черговий раз мене купувати, вже в тюрмі. І він сказав: “Я не можу ці слова забути”, – розповідає заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу.

“Я вам відверто кажу. Ми більше стали поважати Україну, коли вони почали стріляти. І це не пройшло стільки-то років, і це ж не захопили всю Україну. Це фактично перші танки, перші збройні сили Росії увійшли на нашу територію, я маю на увазі, на сході, і українці оком не моргнули, і перед ними вибір не стояв: російські або з Мордовії, або звідки він – ворог прийшов”, – заявив народний обранець.

Він підкреслив, що українці завжди готові дати відсіч ворогу навіть якщо доведеться загинути за свою державу.

“Так ось, тут і є ота політика, яка велася до 14 року по Криму. Українці завжди були в Україні такі, які могли і довели, що будуть бити ворога і гинути за Україну. А в Криму формувалася інша ситуація”, – зазначив Чийгоз.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16