Політика

“Ви наплювали на наших героїв”: родини Небесної сотні прокоментували призначення Татарова заступником голови ОПУ

0

Родини Небесної Сотні назвали призначення підопічного міністра внутрішніх справ часів Майдану Захарченка Олега Татарова утвердженням проросійського реваншу.

Відповідну заяву громадське об’єднання “Родини Небесної Сотні” оприлюднило у Fаcebook, передає Espreso.

У органзації назвали призначення Олега Татарова заступником голови Офісу президента “черговим пробиванням морального дна владою”.

“Це вкотре засвідчує зневагу до європейських демократичних цінностей, Законів України та Гідності”, – йдеться в заяві родин Небесної Сотні.

“Призначення на посаду заступника голови Офісу президента України поплічника Захарченка Олега Татарова, людини яка впродовж Революції Гідності щодня оббріхувала та переслідувала її учасників є ще однією подією яка продовжує і утверджує реванш проросійських сил та повернення старої гвардії часів Януковича”, – підкреслили в організації.

Серед інших дій влади, які родини Небесної Сотні назвали реваншом – включення до списків обміну з Росією осіб, які підозрюються у вчиненні злочинів під час Революції Гідності та щодо яких не було винесено судових вироків та тих, які не відбули визначене судом покарання.

“Родини” назвали реваншем повернення в Україну та широку популяризацію в медійному просторі “українофобів О.Лукаш, А.Портнова, призначення на посаду першого заступника Директора ДБР О.Бабікова – людини, яка представляла в судах інтереси режиму Януковича, повернення в стіни Генеральної прокуратури С.Піскуна, відверте переслідування правоохоронними органами волонтерів та громадських діячів, політичні репресії”.

“Призначення О.Татарова, який виправдовував та покривав масові злочини та порушення прав людини під час Революції Гідності на керівну посаду в ОПУ ми, представники родин Героїв Небесної Сотні, постраждалих та учасників Революції Гідності, вважаємо наругою над пам’яттю наших рідних і близьких, всіх тих, хто відстоював в 2013–2014 роках та під час російської агресії європейський вектор розвитку України, пам’ять Героїв, які віддали своє життя за цивілізаційний вибір української нації. Вже більше року команда Зеленського демонструє байдужість та нехтування вимог громадськості”, – наголосили у ГО “Родини Небесної Сотні”.